Značka: NEW AROMA

Dizajnový difuzér Tower Silver s dezinfekčným aroma olejom

Neohodnotené

Kompletná sada univerzálneho difuzéra s dávkou dezinfekčného aroma oleja na 3 mesiace, použitie až do 100 m2

Kategória: Dezinfekčné oleje

Zvoľte variant

+ Soft Cotton 200 ml
Skladom
319 €
265,83 € bez DPH
+ White Flower 200 ml
Skladom
319 €
265,83 € bez DPH
+ Light Citrus 200 ml
Skladom
319 €
265,83 € bez DPH
+ Mint Fresh 200 ml
Skladom
319 €
265,83 € bez DPH

Kompletná sada univerzálneho difuzéra s dávkou dezinfekčného aroma oleja na 3 mesiace. Použitie až do 100 m2. Ovládanie cez Bluetooth pomocou mobilnej aplikácie. Zabezpečí preventívnu dezinfekciu vzduchu a všetkých povrchov. Následne už dokupujete iba náplne aroma oleja.

Do tejto vonnej kompozície bol na základe chemickej reakcie pridaný prvok, ktorý funguje baktericídne, virocídne, sporicídne a fungicídne. Prostredníctvom originálnych aroma difuzérov sa olej zatomizuje a čiastočky vône o veľkosti niekoľko mikrometrov sa dostanú do vzduchu. Tam dochádza k vyparovaniu dezinfekčného prvku a jeho premene na plyn. Vďaka rozpínavosti plynov sa dostanú častice dezinfekcie do všetkých častí miestnosti.

Dezinfekčný prvok pridaný do aroma oleja je absolútne zdravotne nezávadný, dokonca zdraviu prospešný, pretože sa bežne používa na dezinfekciu pokožky a slizníc. Taktiež sa používa v liečebných kúpeľoch na inhaláciu a rôzne kúpeľné kúry.

Táto dezinfekcia má svoje uplatnenie najmä v rizikových prostrediach ako sú čakárne u lekárov a lekárne, v priestoroch kde sa pohybuje väčšie množstvo ľudí ako sú nákupné centrá, hotely a prostriedky verejnej dopravy. Je ideálna na zabezpečenie nepretržitej dezinfekcie sanitárnych zariadení na verejných toaletách, vo výrobných halách, kde môže pomôcť k zníženej chorobnosti zamestnancov.
Samozrejmosťou je, že dokáže vytvoriť vydezinfikovaný a voňavý vzduch v každom byte, aute a kancelárii.