Nano Purity - dezinfekčný aroma olej s nano technológiou

Značka: NEW AROMA
od 80 € od 66,67 € bez DPH

Zvoľte variant

Aroma olej s vysokým obsahom certifikovaného dezinfekčného prvku a nano častíc, s intenzívnou vôňou čistoty.

Detailné informácie

200 ml
Skladom
80 €
66,67 € bez DPH
0,5 l
Skladom
150 €
125 € bez DPH
5 l
Skladom
990 €
825 € bez DPH

Podrobný popis

Aroma olej s vysokým obsahom certifikovaného dezinfekčného prvku a nano častíc, s intenzívnou vôňou čistoty.. Účinkuje na baktérie, vírusy, spóry a plesne (vrátane koronavírusu). Určený na celodenné používanie v originálnych difuzéroch New Aroma. Zabezpečí preventívnu dezinfekciu vzduchu a všetkých povrchov. 200 ml vydrží približne na 3 mesiace užívania do 100 m2.

Do tejto vonnej kompozície bol na základe chemickej reakcie pridaný prvok, ktorý funguje baktericídne, virocídne, sporicídne a fungicídne. Prostredníctvom originálnych aroma difuzérov sa olej zatomizuje a čiastočky vône o veľkosti niekoľko mikrometrov sa dostanú do vzduchu. Tam dochádza k vyparovaniu dezinfekčného prvku a jeho premene na plyn. Vďaka rozpínavosti plynov sa dostanú častice dezinfekcie do všetkých častí miestnosti.

Dezinfekčný prvok pridaný do aroma oleja je absolútne zdravotne nezávadný, dokonca zdraviu prospešný, pretože sa bežne používa na dezinfekciu pokožky a slizníc. Taktiež sa používa v liečebných kúpeľoch na inhaláciu a rôzne kúpeľné kúry.

Táto dezinfekcia má svoje uplatnenie najmä v rizikových prostrediach ako sú čakárne u lekárov a lekárne, taktiež v priestoroch kde sa pohybuje väčšie množstvo ľudí ako sú nákupné centrá, hotely a prostriedky verejnej dopravy. Je ideálna na zabezpečenie nepretržitej dezinfekcie sanitárnych zariadení na verejných toaletách, ale aj vo výrobných halách, kde môže pomôcť k zníženej chorobnosti zamestnancov. Samozrejmosťou je, že dokáže vytvoriť vydezinfikovaný a voňavý vzduch v každom byte, aute a kancelárii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.