Akcia
Značka: H2O COOL

Kompletná sada pre stredne veľké prevádzky

Neohodnotené
79,31 € 103,60 € Zľava 23 % 66,09 € bez DPH
Skladom

Kompletná SPORT & SPA sada na čistenie a dezinfekciu v stredne veľkých prevádzkach

Kategória: Fitness, SPA & Beauty
Určenie: Bezchlórové čistenie a dezinfekcia podlahy - penivé, Bezchlórová prevencia a likvidácia plesní, Odstraňovanie a prevencia vodného kameňa, Bezchlórová dezinfekcia práčky a bielizne, Bezchlórová dezinfekcia WC, Bezchlórová dezinfekcia vo fitness, wellnes, beauty

Cenovo zvýhodnená sada určená na kompletnú starostlivosť o hygienu a čistotu v stredne veľkých prevádzkach Fitness, Wellness, Beauty & Spa 

Produkty disiCLEAN SPORT & SPA sú vďaka novo vyvinutej jedinečnej technológii revolúciou v dezinfekcii. Bezchlórová chémia disiCLEAN SPORT & SPA odstraňuje baktérie, vírusy a plesne bez toxických a zdraviu škodlivých látok. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami.

Prípravky disiCLEAN SPORT & SPA sú určené na dezinfekciu všetkých umývateľných plôch a povrchov, predmetov a nástrojov vo fitness a wellness centrách, soláriách, saunách, kaderníckych, kozmetických a masážnych salónoch a iných športových a rekreačných zariadeniach.

Dezinfekcia SPORT & SPA je nehorľavá, nekorozívna - nepoškodzuje žiadne materiály ako sú sklo, drevo, kovy, plast, papier, textílie, guma, koža, koženka a ostatné. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Je pH neutrálna. Jednoduchá na skladovanie a manipuláciu.

Sada kompletnej chémie na hygienické zabezpečenie a čistotu vo fitness, wellness, beauty & spa prevádzkach obsahuje:

Dezinfekciu povrchov, predmetov, likvidácia plesní, odstránenie zápachu, dezinfekcia strojov na cvičenie 

Čistenie a dezinfekciu podlahy, žinienok, tatami, PVC, drevených parkiet a iných

Čistenie a dezinfekciu obkladov, kúpeľní, likvidáciu a prevenciu tvorby vodného kameňa 

Dezinfekciu práčky a bielizne 

Dezinfekciu WC a sanity

 Zakúpením kompletnej sady 10 prípravkov ušetríte 10,30 EUR.