Dopredaj
Značka: H2O COOL

disiCLEAN ANTI-CALC extra power

Neohodnotené

Bezchlórová dezinfekcia a odstraňovač vodného kameňa

Kategória: Verejné priestory
Určenie: Bezchlórová dezinfekcia v domácnostiach, Odstraňovanie a prevencia vodného kameňa

Zvoľte variant

0,5 l
Skladom
5,35 €
4,55 €
3,79 € bez DPH
1 l
Skladom
8,25 €
7,01 €
5,84 € bez DPH
5 l
Skladom
25,80 €
21,93 €
18,28 € bez DPH
10 l
Skladom
43,30 €
36,81 €
30,68 € bez DPH

Čistiaci a dezinfekčný prostriedok určený pre upratovanie a dezinfekciu sanitárnych prvkov

Extra Power Anti-Calc účinne odstraňuje vodný kameň, koróziu a ďalšie usadeniny, ktoré vznikajú pri dlhodobom vystavení vplyvu vody. Je určený na čistenie bojlerov, vykurovacích systémov (armatúry, rozvody), výmeníkových staníc, chladiacích veží, vodných nádrží, bazénov a pod. Uplatnenie nájde v kúpeloch, saunách, hoteloch, vodárňach, verejných kúpaliskách a pod. Prípravok nepoužívajte v uzavretých priestoroch!

Aplikácia: Prípravok je pripravený na okamžité použitie. Čistiaci roztok aplikujte priamo na povrch materiálu a nechajte chvíľu pôsobiť. Po niekoľkých minutách pôsobenia ošetrený povrch dostatočne opláchnite vodou. V prípade veľkého znečistenia nechajte pôsobiť dlhšie. Presná doba pôsobenia je závislá na aplikačnom postupe, použitom zariadení, druhu materiálu a miere jeho znečistenia. V prípade potreby postup opakujte. Odporúčame prípravok používať pri teplote vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Z dôvodu veľkého množstva povrchov odporúčame pred samotnou aplikáciou urobiť TEST na zlúčiteľnosť povrchovej úpravy.

 

 

Dezinfekčný prostriedok používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Všetky naše dezinfekčné prostriedky sú registrované biocídy, certifikované Centrom pre chemické látky a prípravky SR, vedené v registri biocídov: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Sú evidované na Národnom toxikologickom a informačnom centre, sú testované podľa normy ISO 17025.Spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a dovoz na trh Slovenskej republiky. K dispozícií je list hlavného hygienika SR, tu.

Pozor

EUH210 na vyžiadanie je k dispozícii Karta bezpečnostných údajov
Obsahuje: < 5% neiótové povrchovo aktívne látky, fosforečnany