Dezinfekciou proti chorobnosti detí?

Máme doma malého škôlkara. Často sa nám vracia zo škôlky chorý. Dá sa proti tomu bojovať za pomoci používania dezinfekcie v domácnosti?

Deti vyrastajú s chorobami. S tým sa dá len ťažko niečo urobiť. Potrebujú prekonávať rôzne infekcie, aby si vybudovali zdravý imunitný systém. V dnešnej dobe je však zdravie jednotlivca (dieťaťa, či dospelého) vystavované rôznym dodatočným negatívnym vplyvom, ako sú napr. alergie, stres a tlak zo strany okolia, či spoločnosti. Toto všetko oslabuje imunitný systém a potom sa môže stávať, že je dieťa choré častejšie. Vtedy treba imunitnému systému pomôcť zvýšeným hygienickým štandardom prostredia, v ktorom sa dieťa pohybuje. A teda nielen v domácnosti, ale aj v škôlke. Viac informácií o tom, ako by mali školy a škôlky postupovať v  období zvýšeného rizika výskytu infekčných ochorení nájdete "tu". 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie