Čierna farba lesklá

Novinka
Značka: POLYMPT
5,30 € 4,42 € bez DPH
Skladom

Univerzálna rýchloschnúca farba s dlhodobou farebnou stálosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Čierna farba lesklá je univerzálny rýchloschnúci lak s dlhodobou farebnou stálosťou, vysokou priľnavosťou a krycou schopnosťou. Je odolná proti vonkajším poveternostným vplyvom, hrdzi, poškrabaniu, úderom kamienkov a chemikáliám (vrátane oleja, nafty,benzínu). Vhodná pre interiér i exteriér, na hobby aj profi aplikácie, k použitiu na kov, drevo, keramiku, kameň, betón, sklo a niektoré plasty.

Oblasti použitia: Použiteľný na nové lakovanie a prelakovanie starých lakov. Automobilový drevársky a strojárenský priemysel, dekoratívne práce, na skrášlenie zvetraných povrchov a pod..

Návod na použitie: Lakované povrchy musia byť bez oleja, tukov, prachu a bez voľne zachytených častíc, ako aj bez hrdze. Pred aplikáciou poriadne sprej pretrepte ( 2 mimúty od počuteľného nárazu miešacích guličiek). Následne aplikujte zo vzdialenosti 20 - 25 cm na podklad krížovým postupom (jedna vrstva zvislo / jedna vrstva vodorovne). V prípade nutnosti postup lakovania zopakovať. Pred druhým lakovaním počkajte na zaschnutie 20 - 30 minút. Záruka 5 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Farby v spreji
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.