Značkovacia farba neón

Značka: POLYMPT
6,80 € 5,67 € bez DPH

Zvoľte variant

Veľmi sýta a rýchloschnúca farba pre trvalejšie, viditeľné a výrazné značenie s vysokou krycou silou

Detailné informácie

Neon žltá
Skladom
6,80 €
5,67 € bez DPH
Neon oranžová
Skladom
6,80 €
5,67 € bez DPH
Neon modrá
Skladom
6,80 €
5,67 € bez DPH
Neon zelená
Skladom
6,80 €
5,67 € bez DPH

Podrobný popis

MPT Značkovacia farba neon je veľmi sýta a rýchloschnúca farba pre trvalejšie, viditeľné a výrazné značenie s vysokou krycou silou. Má využitie pri značkovaní a označovaní v rôznych oblastiach: zemné práce, údržba ciest, topografické značkovanie, geologické štúdie, baníctvo, lomy, stavebníctvo, verejné práce, priemysel, potrubia, inžinierske siete, dekorácie a pod.

Vlastnosti:

Má výbornú priľnavosť na asfalt, betón, kov, rôzne povrchy vozoviek, drevo, trávu, zem, športové a detské ihriská. Môže byť tiež aplikovaná na vlhké podklady a aj pri nízkych teplotách do -20°C. Je odolná voči poveternostným vplyvom, vode, oteru a UV žiareniu do 1 roka. Ak bola farba aplikovaná na mokrý podklad, je táto doba kratšia. Doba schnutia cca 10 minút. Neobsahuje ťažké kovy a nezaťažuje životné prostredie.

Návod na použitie:

Obsah dózy musí mať teplotu minimálne 10°C. Pred použitím nádobu dobre pretriasť, cca minútu od počuteľného nárazu miešacích guličiek. Jemným tlakom pretlačiť poistku na striekacej hlave. Podklad musí byť bez námrazy, oleja, tukov, prachu a voľných častíc. Zo vzdialenosti 15 až 20 cm striekať na podklad.

Dodatočné parametre

Kategória: Farby v spreji
Obsah: 500 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.