Adhézne mazivo

Značka: POLYMPT
6,50 € 5,42 € bez DPH
Skladom

Priesvitné vysokoelastické mazivo s odolnosťou proti tlaku a výnimočnou priľnavosťou použitím v teplotnom rozmedzí od -30°C do +200°C.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT ADHÉZNE MAZIVO transparent

MPT ADHÉZNE MAZIVO  je priesvitné vysokoelastické mazivo s odolnosťou proti tlaku a výnimočnou priľnavosťou.

Mazivo má dlhodobý mazací efekt  so širokým priemyselným použitím v teplotnom rozmedzí od -30°C do +200°C. Prednosťou je transparentná farba, čím sa zabráni viditeľnosti nanesenej vrstvy maziva. Optimálna tekutosť zaistí mazanie aj ťažko prístupných miest.

Oblasti použitia:

Mazanie reťazí (aj na O-reťaze), ozubené kolesá, mazivo na laná, vretená, cylindre a iné pohonné agregáty, ložiská, valčeky, na závesy dverí a kĺbové závesy, na pružiace jednotky, zámky, pedále, posuvné strechy, klzné koľajnice, bowdeny, teleskopické antény atď.

Vlastnosti produktu:

Neobyčajne vysoká priľnavosť a tým dlhodobý efekt, obsahuje aditíva proti korózii, opotrebovaniu  a oteru, dobré vlastnosti pri vysokom tlakovom namáhaní,  veľmi dobrá tekutosť a prienik do tenkých medzier, vodeodolnosť.

Návod na použitie: 

Nádobu silno potriasť (minimálne 1 min). Podklad by mal byť suchý, bez prachu, staré mazivo by malo byť odstránené. Cielene nastriekať zo vzdialenosti cca. 10-20 cm v rovnomernej vrstve.

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.