Anti kuna sprej

Značka: POLYMPT
7,20 € 6 € bez DPH
Skladom

Prostriedok funguje ako neviditeľný plot odpudzujúci kuny a zabraňujúci poškodeniu plastových, izolačných a gumových komponentov.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Anti kuna sprej vytvára ochranný film vytvorený so špeciálnych éterických olejov, ktoré kuny odpudzujú a  zabezpečia potrebný odstup.  Prostriedok funguje ako neviditeľný plot zabraňujúci poškodeniu plastových, izolačných a gumových komponentov. Zabraňuje prehryznutiu káblov, hadíc a gumy alebo zničeniu zvukovo izolačných prvkov, čo môže viesť k nákladným poruchám vozidla a stavieb. Jeho pôsobenie je založené na vonných látkach , ktoré sú silne dráždivé pre kuny – zvieratá s citlivým čuchom. Funguje ako alternatíva k ultrazvukovým odpudzovačom. Dobrá priľnavosť umožňuje nástrek aj na pohyblivé časti. Po nanesení na vybraný povrch vytvorí špeciálnu ochrannú vrstvu, ktorá je dlhotrvajúca a taktiež odolná voči teplu a atmosférickým vplyvom. Je bezpečný pre životné prostredie, plasty, gumu a lakované povrchy.

Oblasť použitia:

osobné a nákladné automobily, obytné prívesy, komory, sklady, podkrovia  a pod.

Návod na použitie:

Pre zvýšenie účinku odstránite prach a nečistoty, výkaly hlodavcov a perie. Nádobu  dôkladne pretrepte a následne prípravok rovnomerne nastriekajte na vybraný povrch a nechajte zaschnúť. Na dosiahnutie optimálnej ochrany sa odporúča opatrenie pravidelne opakovať po 1 – 2 mesiacoch.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.