Čistič kontaktov

Značka: POLYMPT
6,50 € 5,42 € bez DPH
Skladom

Je určený špeciálne k čisteniu veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Čistič kontaktov je oxidáciu rozpúšťajúca bezfarebná tekutina s antikoróznym účinkom. Je určený špeciálne k čisteniu veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov v automobiloch, audio sústavách, spínačoch, relé, počítačoch. Odstraňuje nečistoty, prach, tuk, olej, kondenzát a zvyšky tavidla..  

Oblasti použitia:

Čistič kontaktov v spreji  je možné použiť všade tam, kde môžu chybné a opotrebované kontakty spôsobiť problémy, ako napr. automobilová elektrika a elektrotechnika (rozdeľovač, závesné zásuvky, sviečky, štartér, alternátor, svorkovnica, kontakty na poistkových skrinkách, zásuvkové a skrutkové kontakty, atď..)

Vlastnosti produktu:

Redukuje oxidáciu a znečistenie, zlepšuje silu kontaktu, redukuje úbytok napätia, trvanlivo odstraňuje olejové a mastné znečistenia, zabraňuje preskakovaniu iskier, odstraňuje blúdivé prúdy, konzervuje, odpudzuje vodu. Nepoškodzuje časti kovov ani plasty.

Spracovanie a ošetrenie podkladu: Ošetrované Časti by mali byť zbavené hrubej špiny. Na silne zoxidovaných kontaktoch by mala byť táto zoxidovaná vrstva mechanicky odstránená. Nádobu silno potriasť. Zo vzdialenosti cca. 20 - 30 cm naniesť a niekoľko minút nechať pôsobiť. Pozor ! Nestriekať na časti pod elektrickým prúdom!

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.