Grafitový sprej

Značka: POLYMPT
8,70 € 7,25 € bez DPH
Skladom

Grafitový sprej je rýchloschnúce mazivo s vysokým podielom grafitového prášku, s dlhodobým mazacím efektom

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Grafitový sprej je rýchloschnúce mazivo s vysokým podielom grafitového prášku, s dlhodobým mazacím efektom, s dobrou priľnavosťou a odolnosťou voči vysokým teplotám. Grafitový sprej účinne zabraňuje vŕzganiu a pískaniu, zabraňuje pripečeniu skrutkových spojení a zabraňuje korózii.

Oblasti použitia:

Grafitový sprej je užitočný pomocník s použitím na výrazne zaťažené časti ako napr. automobilový priemysel, hriadele, puzdrá, riadiace časti, zámky, závesy, nápravy a káblové spoje, strojárska výroba, skrutkovanie, klzné spojenia, príruby, výroba rúr a rúrkového pripojenia, údržba zbraní  a mnohé iné oblasti.                                                                                                                                                          

Vlastnosti produktu:
Vhodné pre teplotné rozmedzie od -35°C do +450°C, chráni proti pripečeniu, zabraňuje vzniku hrdze, odolný voči vysokému tlaku, stály voči slanej vode.

Spracovanie, ošetrenie podkladu a použitie: Podklad by mal byť suchý a čistý bez prachu, staré zvyšky maziva by mali byť odstránené. Nádobu silno pretrepte a to minimálne 2 min. od počuteľného pohybu guľôčok na miešanie. Cielene nastriekajte zo vzdialenosti cca. 20 - 25 cm. Prebytočný materiál odstráňte handrou.

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.