Kontakt sprej

Tip
Značka: POLYMPT
4,70 € 3,92 € bez DPH
Skladom

Tekutá ochrana elektroniky a elektrických zariadení pred vlhkosťou, oxidáciou a skratom

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT TECH™ Kontakt sprej

Tekutá ochrana elektroniky a elektrických zariadení pred vlhkosťou ,oxidáciou a skratom.

Kontakt sprej výrazne zlepšuje intenzitu kontaktu, zabraňuje vzniku povrchových prúdov, iskier, oxidácii, spečeniu kontaktov a vytesňuje vlhkosť. Odstraňuje odpor v kontaktoch, redukuje straty napätia a výrazne predlžuje životnosť elektromechanických  zariadení. Pôsobí dlhodobo aj ako konzervačná  látka a má všestranné využitie.

Oblasti použitia: Kontakt sprej skvele chráni pred koróziou a všetkými druhmi vlhkosti – para, vzdušná vlhkosť, hmla, kyslý dážď, slaná či chlórovaná voda. Používa sa na ochranu  elektrických kontaktov, spínačov zapaľovacích sviečok, rozdeľovačov, kontaktov reflektorov a alternátorov, atď. Je vhodný aj na počítače, notebooky, mobilné telefóny, drony ale aj RC modely.  Napomáha k zníženiu prechodového odporu a trenia elektromotorov, stýkačov, relé, vypínačov a pod. Pozor: Nenanášať na motorovú cievku a tesnenia – rozpúšťa živicu.

Použitie: Ošetrované časti je dobré pred aplikáciou očistiť od hrubej špiny a hrdze. Nádobu silno pretriasť. Zo vzdialenosti cca. 20 - 30 cm naniesť a nechať pôsobiť niekoľko minút. Skladujte v suchu a chlade. Chráňte pred mrazom. Záruka 5 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Obsah: 400 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.