Ochrana dutín 500 ml

Značka: POLYMPT
6,50 € 5,42 € bez DPH
Skladom

Aerosolový prípravok na ochranu dutín proti korózii a oxidácii s vynikajúcou penetráciou

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT TECH™ Ochrana dutín

Špeciálny prípravok na ochranu dutín proti korózii a oxidácii s vynikajúcou penetráciou, ktorá zaručuje prienik aj do najmenších priestorov. Používa sa na trvalé konzervačné práce v automobilovom priemysle a v mnohých iných odvetviach, kde je potrebná trvalá ochrana dutín. Použitím sa zamedzuje zhrdzaveniu vnútra dutiny.

Oblasti použitia
Ochranu dutín je možné použiť všade tam, kde je potrebná trvanlivá konzervácia dutín napr. dverí, prahov, veka kufra, častí podvozku, bočných líšt, kapoty motorov vozidiel, ochrana oceľových častí parabol svetlometov, atď. Produkt je možné použiť aj v priemyselnej oblasti na konzerváciu strojov, spojov, čapov a oceľových dielov poľnohospodárskych a stavebných strojov proti korózii.

Návod na použite
Podklad by mal byť suchý, bez prachu a mastnoty. Optimálna teplota pre ošetrenie je 5 - 25°C. Teplotu dózy priviesť do izbovej teploty, dôkladne pretrepať. Do dutín aplikujeme pomocou aplikačnej trubičky nasadenej na ventile. Naniesť vo viacerých vrstvách na konzervované plochy resp. do dutín. Pri aplikácii nutné dózu držať vo zvislej polohe. Po ukončení nutné aplikačnú trubičku vyčistiť MPT TECH™ Čističom bŕzd. Neaplikovať v blízkosti zápalných zdrojov. Neaplikovať na gumové časti tesnení okien a dverí. Ošetrenie dutín proti korózii opakovať v intervale 3 rokov.

Obsah: 500 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.