Ochrana plastov a gumy

Značka: POLYMPT
6,90 € 5,75 € bez DPH
Skladom

Je určený k mimoriadnej starostlivosti  o gumené, vinylové a plastové diely. Prípravok pôsobí antistaticky, odpudzuje prach a vodu

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Ochrana plastov a gumy je určený k mimoriadnej starostlivosti  o gumené, vinylové a plastové diely, ako sú gumové a okenné tesnenia dverí, pneumatiky, plastové povrchy, plastové zariadenia, plastový nábytok a mnohé ďalšie. Možno použiť v interiéri aj exteriéri. Chráni pred poveternostnými vplyvmi, slnkom, stratou farby, lámavosťou a predčasným starnutím. Prípravok pôsobí antistaticky, odpudzuje prach a vodu. Tesnenia sú po jedinom ošetrení dlhodobo chránené pred nasiaknutím vody, vysušením, bráni ich zlepeniu a primrznutiu.  Dodáva plastovým častiam a gumám nový, saténový lesk  a chráni povrchy,  navracia intenzitu farieb, pružnosť plastovým lištám, nárazníkom alebo krytom blatníkov a robí ich ako nové. Okrem toho chráni lakované prvky pred vyblednutím, praskaním a poveternostnými vplyvmi, ako je UV žiarenie.

Návod na použitie:

Podklad by mal byť čistý, suchý a úplne odmastený. Pred použitím nádobu dobre pretrepte. Rovnomerne nastriekajte zo vzdialenosti asi 20 cm. Počkajte približne  30 sekúnd. Utrite dosucha utierkou s mikrovlákna alebo mäkkou tkaninou.  Ak chcete dosiahnuť výraznejšiu farbu, nechajte povrch dlhšie bez utierania. POZOR! Pri aplikácii na pneumatiky vo väčšom množstve sa môže na styčnej ploche vytvoriť šmykľavá vrstva, preto prvých pár kilometrov pozor na šmyk.

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.