Ochrana podvozku 500 ml

Značka: POLYMPT
7,80 € 6,50 € bez DPH
Skladom

Kaučuková ochrana vnútorných a vonkajších častí karosérie vo forme aerosólu

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT TECH™ Ochrana podvozku kaučuk

Chráni vonkajšie a vnútorné časti karosérie automobilu proti obíjaniu kamienkami, vplyvom počasia a vytvára maximálnu ochranu pred pôsobením vody a soli. Vytvorí vysokoelastickú ochrannú vrstvu, ktorá je mimoriadne odolná atmosférickému a mechanickému pôsobeniu (napr. nárazy kameňov, korózia, voda, posýpacia soľ, ľad, sneh atď. ).

Oblasti použitia
Používa sa na podvozok, prahy karosérie (podbehy), lemy blatníkov (falce), spodné časti dverí, batožinový priestor a vnútorné blatníky. Má výbornú priľnavosť, trvalú elasticitu aj pri nízkych teplotách, vysokú odolnosť voči oteru, rýchlo schne za 2 až 4 hodiny podľa hrúbky. Od hrúbky vrstvy cca. 2 mm výrazne znižuje dunenie a hluk. Vytvára charakteristický krúpkový povrch, ktorý zostáva trvalo elastický. Je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami.

Návod na použite
Ošetrované plochy musia byť čisté, odmastené, suché, bez zbytkov hrdze a starých náterov. Teplotu nádoby priviesť do izbovej teploty a silno potriasť (minimálne 2 minúty). Optimálna aplikačná teplota je 10 až 25°C. Na opracovanú plochu nastriekať v 2-3 vrstvách a  nechať vyschnúť. Čas schnutia jednej vrstvy 2 až 4 hodiny – závislé od teploty okolia. Optimálna vzdialenosť nástreku cca. 30 cm. Zastriekaný lak, stečený materiál očistite MPT TECH™ Čističom bŕzd. Nestriekať na motor, hnacie mechanizmy, brzdové sústavy a výfuk.

Obsah: 500 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 500 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.