Teflónový sprej

Značka: POLYMPT
8,40 € 7 € bez DPH
Skladom

Suché teflónové mazivo.  Nemastný, bezfarebný, separačný, protikorózny mazací prostriedok s vysokým obsahom teflónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT PTFE / Teflon sprej je suché teflónové mazivo.  Nemastný, bezfarebný, separačný, protikorózny mazací prostriedok s vysokým obsahom teflónu. Po aplikácii vznikne suchý povlak, ktorý slúži ako klzný prostriedok zabraňujúci pískaniu a škrípaniu. Zároveň redukuje trenie a opotrebovanie na minimum.

Oblasti použitia:

PTFE sprej je možné použiť všade tam, kde by prostriedky obsahujúce olej alebo silikón negatívne ovplyvnili mazané povrchy. Napr. ako povlak na vodiace lišty a vodiace koľajnice (v drevospracujúcom priemysle), ako povlak na sklzné a rolovacie zariadenia v oblasti transportu, klzné lišty v textilnom priemysle, zipsy a v priemysle umelých hmôt. Ako separačný prostriedok na formy v priemysle umelých hmôt, ako mazadlo na rôzne kombinácie materiálov, ako antiadhezívny prostriedok pri tekutej živici, na odstránenie pískania pri kontakte mäkkého materiálu s tvrdým (napr. guma na sklo), ako impregnácia na silno savé materiály atď. Teplotne odolný od -180°C do +260°C.

Návod na použitie:

Podklad by mal byť čistý, suchý a úplne odmastený. Nádobu silno potriasť. Naniesť zo vzdialenosti cca. 20-30 cm rovnomerne v tenkej vrstve. Cca. 5-10 min  nechať vysušiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.