Tekuté rukavice

Značka: POLYMPT
12 € 10 € bez DPH
Skladom

Ochranná pena na ruky tvorí neviditeľný, vodotesný ochranný film, ktorý zabraňuje prenikaniu najrôznejšieho znečistenia do pokožky, nechtového lôžka, vnútornej strany prstov atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Tekuté rukavice je ochranná pena na ruky tvorí neviditeľný, vodotesný ochranný film, ktorý zabraňuje prenikaniu najrôznejšieho znečistenia do pokožky, nechtového lôžka, vnútornej strany prstov atď. Takto ošetrené miesta veľmi dobre umyjete bez zbytočného drhnutia. Sú použiteľné všade tam, kde sa vyskytuje silná a ťažko umývateľná špina a kde je obmedzená práca v pracovných rukaviciach. Tieto “neviditeľné rukavice“ chránia pred škodlivými, agresívnymi a dráždivými látkami.

Oblasti použitia: Tekuté rukavice v spreji sú vyvinuté na ochranu rúk pred mastnými nečistotami a tiež pred farbou, lakom, tmelom, olejom, sadzou, asfaltom, bitúmenovými produktami, prachom, PU penou, lepidlom, umelou živicou, silikónom, atď. Veľmi vhodné na ochranu pred znečistením pri práci v garážach, dielňach, tlačiarňach, autoservisoch, zváračských dielňach, modelárstve, stavebníctve a inom priemysle. Tak isto sú vhodné na ochranu pokožky rúk pred plesňami, vírusmi alebo baktériami a v prevencii proti dermatitíde.

Vlastnosti produktu: Neobsahujú silikónový olej. Tekuté rukavice po zaschnutí vytvoria priedušný, nemastný, neviditeľný ochranný film,    s trvanlivou ochranou na dlhú dobu, neobmedzujú pohyb ako rukavice, zabezpečujú jednoduché čistenie pokožky po ukončení práce.

Informácie o použití: Nádobu pred aplikáciou krátko pretrepte. Na ruku vytlačte množstvo veľkosti lieskového orechu a dobre rozotrite na pokožku. Miesta ako nechtové lôžka, ošetrite veľmi dôkladne a nechajte pôsobiť po aplikácii 1-2 min. až do zaschnutia. Po práci ruky umyte vodou a mydlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.