Novinka
Značka: POLYMPT

Univerzálna čistiaca pena

Neohodnotené
5,80 € 4,83 € bez DPH
Skladom

Aktívna čistiaca pena

Kategória: Technické spreje

MPT TECH™ Univerzálna čistiaca pena

Aktívna čistiaca pena, ktorá vďaka svojmu zloženiu čistiacich a ošetrovacích komponentov rozpúšťa znečistenia zažraté do podkladov. Po vyčistení napomáha chrániť povrchy proti následnému znečisteniu.

 

Oblasti použitia
Domácnosti, priemysel, hotely, gastro prevádzky,  automotive a servisné strediská, dopravné prostriedky, výroba, údržba a servis, montážne a upratovacie služby, športoviská  a pod.

Aktívna čistiaca pena so zvlhčujúcim účinok na sklo, keramiku, sanitárne priestory, plasty, nábytok, hračky, zábradlia, kľučky, madlá a iné. Tiež je vhodná na čistenie poťahov, kobercov a čalúnených sedačiek a kresiel. Výborne odstraňuje nečistoty z plastových nárazníkov, spojlerov, ochranných líšt a krytov, kapotáže motocyklov. Používa sa aj na čistenie surfovacích dosiek, bicyklov, lyží a lyžiarskych topánok a pod.

 

Návod na použitie
Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte na čistený povrch a nechajte aktívnu penu pôsobiť. Po rozpade penovej štruktúry čistený povrch utrite a preleštite leštiacou handričkou, papierovou utierkou, alebo handričkou z mikrovlákien. V prípade potreby postup opakujte, resp. nechajte pôsobiť dlhšiu dobu. Neaplikujte na horúce povrchy, ani nepoužívajte pri priamom slnečnom žiarení. Pred požitím na kožu, plasty, plexisklo iné citlivé povrchy najskôr otestujte na skrytom mieste.