Elektrostatické postrekovače

Victory Innovations - Osvedčená elektrostatická technológia

Victory Innovations postrekovače sú široko využiteľné v oblasti postrekovania - nemocnice, upratovacie firmy, hotely, potravinárstvo, školy a škôlky, poľnohospodárstvo, vinárstvo, veterinárne ambulancie, preprava zvierat, fitness, obchodné centrá a kiná, verejná doprava, výletné lode, domovy so špeciálnou starostlivosťou, auto požičovne, detailingové štúdia, DDD, priestory pre šport, kancelárie - všade tam, kde sa využívajú postrekové látky, (roztoky) na báze vody.

 

Princíp činnosti

statika-princip

Oblasti použitia 

SANITÁCIA

Často sa používa s biocídmi a dezinfekčnými prostriedkami pre zariadenia na spracovanie potravín, výletné lode, lietadlá, nákladné kontajnery, výrobné poľnohospodárstvo, nemocnice, školy, veterinárne kliniky, domovy a podniky.

DEKONTAMINÁCIA

Používa sa s vhodnými chemikáliami na neutralizáciu širokého spektra chemických látok, biologických činidiel a toxických priemyselných chemikálií.

HUBENIE ŠKODCOV

Skvelé na aplikáciu insekticídov alebo dezinfekčných prostriedkov na miestach, ako sú sklady, údržba budov, reštaurácie, chovateľské stanice, stajne, stodoly a kuríny.

ODSTRÁNENIE ZÁPACHOV

V kombinácii s vhodnými chemikáliami odstráňte zápachy v autách, telocvičniach, šatniach, reštauráciách, skládkach a mnohých ďalších aplikáciách.

 

Katalóg na stiahnutie 1475181_PDF - Large

 

 

 

 

Ďalšie videá TU

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie