Elektrostatické postrekovače

Victory Innovations - Osvedčená elektrostatická technológia

Victory Innovations postrekovače sú široko využiteľné v oblasti postrekovania - nemocnice, upratovacie firmy, hotely, potravinárstvo, školy a škôlky, poľnohospodárstvo, vinárstvo, veterinárne ambulancie, preprava zvierat, fitness, obchodné centrá a kiná, verejná doprava, výletné lode, domovy so špeciálnou starostlivosťou, auto požičovne, detailingové štúdia, DDD, priestory pre šport, kancelárie - všade tam, kde sa využívajú postrekové látky, (roztoky) na báze vody.

 

Princíp činnosti

statika-princip

Oblasti použitia 

SANITÁCIA

Často sa používa s biocídmi a dezinfekčnými prostriedkami pre zariadenia na spracovanie potravín, výletné lode, lietadlá, nákladné kontajnery, výrobné poľnohospodárstvo, nemocnice, školy, veterinárne kliniky, domovy a podniky.

DEKONTAMINÁCIA

Používa sa s vhodnými chemikáliami na neutralizáciu širokého spektra chemických látok, biologických činidiel a toxických priemyselných chemikálií.

HUBENIE ŠKODCOV

Skvelé na aplikáciu insekticídov alebo dezinfekčných prostriedkov na miestach, ako sú sklady, údržba budov, reštaurácie, chovateľské stanice, stajne, stodoly a kuríny.

ODSTRÁNENIE ZÁPACHOV

V kombinácii s vhodnými chemikáliami odstráňte zápachy v autách, telocvičniach, šatniach, reštauráciách, skládkach a mnohých ďalších aplikáciách.

 

Katalóg na stiahnutie 1475181_PDF - Large

 

 

 

 

Ďalšie videá TU

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.