Peliešky a príbytky našich štvornohých miláčikov sú ideálnym prostredím pre množenie mikroorganizmov. Hlavne z prechádzok vonku si prinášajú domov na svojich labkách a v srsti nevítaných hostí. Tieto patogénne baktérie a vírusy spôsobujú ochorenia, ktoré sú v niektorých prípadoch prenosné aj na človeka. Množia sa veľmi rýchlo a prenášajú sa prostredníctvom zvieratiek aj na iné miesta, kde sa naši malí priatelia zdržujú. Ak je takýmto miestom napríklad gauč alebo posteľ, potom s týmito mikroorganizmami prichádza do styku aj človek. Najmä domácnosti s malými deťmi by mali byť viac opatrné a dodržiavať základné hygienické postupy a návyky pri chove domácich zvieratiek. Medzi ne patrí aj pravidelná dezinfekcia.

Produkty disiCLEAN PETS sú vďaka novo vyvinutej jedinečnej technológii revolúciou v dezinfekcii. Bezchlórová chémia disiCLEAN PETS odstraňuje baktérie, vírusy a plesne s dlhodobým účinkom. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami.

Ekologické bezchlórové čistiace prostriedky pre veterinárne stanice a chovateľov disiCLEAN PETS sú založené na aktívnych polyméroch.

disiCLEAN PETS je profesionálna dezinfekcia, registrovaná pre veterinárov. Vďaka jej unikátnym vlastnostiam je tiež vhodná aj na používanie  v domácnostiach, chovateľských staniciach a gazdovstvách.

Okrem profesionálneho použitia pre účely veterinárnych staníc a ambulancií sa disiCLEAN PETS používa i na dezinfekciu zvieracích boxov, búdok, kotercov, pelechov, hračiek, klietok, terárií, akvárií a miest, kde sa zvieratka pohybujú.

disiCLEAN PETS je neprchavá dezinfekcia, zvieratká ju necítia a neprekáža imdisiCLEAN PETS môže sa aplikovať aj za prítomnosti zvierat!

Je nehorľavá, nekorozívna - nepoškodzuje žiadne materiály ako sú sklo, drevo, kovy, plast, papier, textílie, guma. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Je pH neutrálna. Neobsahuje agresívne látky, eliminuje pach organického pôvodu a je účinná proti celej škále mirkoorganizmov. 

Odporúča odborník - MVDr. Ladislav Šranko v článku.

 

disiCLEAN PETS 0,5 l - H2O-COOL.SK
Akcia
disiCLEAN PETS
9,30 €
od 7,91 €
(–15 %)

Profesionálna dezinfekcia chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov

Skladom 
710200
Malá sada dezinfekcie chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov - H2O-COOL.SK
Akcia
Malá sada veterinárnej dezinfekcie
22 €
16,92 €
(–23 %)

Cenovo výhodná sada bezchlórovej veterinárnej dezinfekcie

Skladom 
172
Stredná sada dezinfekcie chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov - H2O-COOL.SK
Akcia
Stredná sada veterinárnej dezinfekcie
46,40 €
35,45 €
(–24 %)

Cenovo výhodná sada bezchlórovej veterinárnej dezinfekcie

Skladom 
173
Veľká sada dezinfekcie chovateľských zariadení, pomôcok a veterinárnych priestorov - H2O-COOL.SK
Akcia
Veľká sada veterinárnej dezinfekcie
68,20 €
52,19 €
(–23 %)

Cenovo výhodná sada bezchlórovej veterinárnej dezinfekcie

Skladom 
174
anti calc extra power
Akcia
disiCLEAN ANTI-CALC extra power
5,35 €
od 4,55 €
(–15 %)

Bezchlórová dezinfekcia a odstraňovač vodného kameňa

Skladom 
563
WIPES PETS
Akcia
disiCLEAN PETS - vlhčené utierky
6,70 €
5,70 €
(–15 %)

Polymérová dezinfekcia chovateľských zariadení a veterinárnych priestorov

Skladom 
710290
6 položiek celkom