Bežné pranie bielizeň vyčistí, ale nedezinfikuje. Hlavne pri nízkych teplotách ostáva voda a následne aj bielizeň kontaminovaná neškodnými, ale aj patogénnymi baktériami, či vírusmi. Predovšetkým v čase epidémie, alebo v chrípkovom období je dobré bielizeň preventívne hygienicky zabezpečiť. To platí aj pri ošetrovaní chorého člena domácnosti, alebo v prípade detského oblečenia, ktoré je často vystavené záťaži, najmä v škôlkach a školách. 

disiCLEAN WASHER je tekutý dezinfekčný prostriedok k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu pračiek a bielizne v domácnostiach, školstve, hoteliérstve a reštauráciách, zdravotníctve, športového aj outdorového oblečenia, neoprénov a pod. Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antibakteriálnym, antivírovým a protiplesňovým účinkom bez negatívnych vplyvov na akékoľvek ošetrované materiály 

Ekologický bezchlórový prostriedok disiCLEAN WASHER je vhodný aj na dlhodobé používanie. Jeho prednosťou sú aktívne polyméry, ktoré dokážu nahradiť dezinfekčný účinok chlóru, takže čistenie práčky je ekologické. Preto nehrozí žiadne riziko tvorby škodlivých chloramínov

disiCLEAN WASHER je nehorľavý, nepoškodzuje a nebieli žiadne materiály, bielizeň a odev – je nekorozívny Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky.

Výborne odstraňuje pachy a baktérie aj pri praní vo vode s teplotou len 20°C . Je možné ho použiť na ručné pranie aj pre pranie v práčke a čistenie práčky.

 

Dezinfekcia práčky a bielizne POLY WASHER 500ml - POLYMPT.SK
Novinka
POLY WASHER - čistič práčky
od 5,30 €

Dezinfekcia práčky a prádla

Skladom 
200400
Malá sada dezinfekcie práčky a bielizne - POLYMPT.SK
Akcia
Dezinfekcia bielizne a práčky - malá sada
12 €

Cenovo výhodná malá sada určená na dezinfekciu práčky a bielizne.

Skladom 
163
Stredná sada dezinfekcie práčky a bielizne - H2O COOL.SK
Dezinfekcia bielizne a práčky - stredná sada
25,80 €

Cenovo výhodná stredná sada určená na dezinfekciu práčky a prádla

Momentálne nedostupné 
164
Veľká sada dezinfekcie práčky a bielizne - POLYMPT.SK
Akcia
Dezinfekcia bielizne a práčky - veľká sada
38 €

Cenovo výhodná veľká sada určená na dezinfekciu práčky a bielizne.

Skladom 
165
4 položiek celkom