MPT WC GEL

Značka: POLYMPT
2,90 € 2,42 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Čistiaci prostriedok na toaletné misy, pisoáre a inú sanitárnu keramiku.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT WC GEL s vôňou oceán

Gélový čistiaci prostriedok so sviežou vôňou určený na WC a sanitárne zariadenia. Používa sa na čistenie a odstránenie vodného kameňa vo WC, pisoároch a pod. Jednoducho odstráni vodný kameň, hrdzu, močový kameň, nečistoty a usadeniny. Zanecháva príjemnú vôňu.

Návod na použitie

Aplikujte pod okraj WC misy. Nechajte pôsobiť podľa potreby, potom opláchnite vodou. Pri silnom znečistení  a nánosoch aplikujte väčšie množstvo a nechajte pôsobiť dlhšie (napr. cez noc).


Pozor

POZOR Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Noste ochranné okuliare. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Zloženie Viac ako 5% ale menej ako 15% aniónové povrchovo aktívne látky, parfum, Methylchloroisothiazolinon, Methylisothiazolinone. Obsahuje 5-Chloro-2-methyl-4-isothiazolin-3-one [EC no.247- 500-7] / 2-Methyl-2H-isothiazol-3-one [EC no. 220-239-6] (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Komunálna hygiena a domácnosti
Obsah: 750 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.