Základná antikorózna farba šedá

Značka: POLYMPT
6,60 € 5,50 € bez DPH
Skladom

Rýchloschnúca základná antikorózna farba na ošetrovanie povrchov, upravených aj neošetrených, z kovu, hliníka, skla, dreva a kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT Základná antikorózna farba šedá

MPT Základná antikorózna farba šedá je rýchloschnúci základný antikorózny náter na ošetrovanie povrchov, upravených aj neošetrených, z kovu, hliníka, skla, dreva a kameňa. Zvlášť vhodná na kovové povrchy ako ochrana proti korózii, spojovací mostík, plniaci náter a ako základ pre povrchovú úpravu.

Vlastnosti:

Teplotne odolná do + 130°C, krátkodobo do + 200°C. Rýchle schnutie.

Vynikajúce krytie a plnenie. Ochrana proti korózii. Ľahko brúsiteľné za mokra aj za sucha (od zrna 400). Vhodná ako podklad pre všetky lakové systémy (alkydová živica, nitrocelulóza, 1-K akrylové a 2-K akrylové laky). Vysoká odolnosť voči slanej vode, ropným produktom a väčšine chemikálií.

Návod na použitie:

Lakované povrchy musia byť bez oleja, tukov, prachu a bez voľne zachytených častíc, ako aj bez hrdze. Veľmi hladké povrchy zľahka obrúste- zdrsnite. Pred aplikáciou poriadne sprej pretrepte ( 2 minúty od počuteľného nárazu miešacích guličiek). Následne aplikujte zo vzdialenosti 20 - 25 cm na podklad krížovým postupom (jedna vrstva zvislo / jedna vrstva vodorovne) v dvoch až troch tenkých vrstvách.  Jedna vrstva suchá po cca 8 minútach , pretierateľný v závislosti od teploty a hrúbky vrstvy po cca 30 minútach.

Dodatočné parametre

Kategória: Farby v spreji
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.