Sprej na reťaze a laná

Tip
Značka: POLYMPT
6,90 € 5,75 € bez DPH
Skladom

Priľnavé mazivo na dlhodobé mazanie vysoko namáhaných reťazí a drôtených lán všetkých typov

Detailné informácie

Podrobný popis

MPTTECH™ Sprej na reťaze a laná

Sprej na reťaze a laná je priľnavé mazivo pre dlhodobé mazanie, pre vonkajšie aj vnútorné použitie vysoko namáhaných reťazí a drôtených lán všetkých typov.

Sprej na reťaze a laná má mimoriadnu priľnavosť a je odolný proti tlaku , má vynikajúce penetračné vlastnosti, je vodeodolný  a tlmí hlučnosť. Sprej na reťaze a laná je možné používať na reťaze a laná všetkých druhov, ozubené kolesá, pohony brán, čapy, šnekové prevody, vysokorýchlostné časti strojov, kĺby, spojky, valčeky, guličkové ložiská a pružinové zostavy v mnohých odvetviach priemyslu. Je teplotne stabilný od -40° C až do +200°C. Vďaka vysokej odolnosti proti kvapkaniu je vhodný pre rýchlo pracujúce reťaze, ako sú reťaze motocyklov. Chráni reťaz a lano pred koróziou a predlžovaním. Vytvára elastický ochranný film aj pri vysokom namáhaní a nízkej teplote. Pravidelné používanie znižuje úbytok a dramaticky predlžuje životnosť reťazí, zabraňuje predĺženiu, treniu a opotrebovaniu. Je vhodný pre O-, X- a Z-krúžky .

Použitie: Odstrániť staré mazadlo pomocou MPT TECH Čističu bŕzd, pri silnom znečistení pomocou kefy, resp. špachtle. Nádobu silno potriasť až po počuteľné nárazy guľôčok na miešanie. Zo vzdialenosti cca. 25 cm nastriekať. Po vyparení rozpúšťadla vznikne dobre priľnavý mazľavý film (dodržať dobu penetrácie). Podľa účelu a miesta použitia po určitom intervale postup zopakovať, na zabránenie chodu na sucho a tým aj zvýšenému oteru.

Obsah: 400 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.