Zinkový opravný sprej

Značka: POLYMPT
7 € 5,83 € bez DPH
Skladom

Aerosolový zinkový opravný lak pozinkovaných častí a dielov 400 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

MPT TECH™ Zinkový opravný sprej

Rýchlo schnúci lak, zabezpečujúci ochranu proti korózii čerstvo obrúsených alebo rezaných materiálov. Je vhodný na opravné práce pozinkovaných častí a dielov.  Vytvára hladký lesklý film bez pórov, odolávajúci teplote až 300 °C. Vďaka farebnej zhode pôsobí oprava korozívnej ochrany jednoliato. Má vynikajúcu elektrickú vodivosť podporujúcu elektrické zváranie. Je pretierateľný. Vhodný do interiéru a exteriéru.

Oblasti použitia 

Používa sa v oceliarskej, továrenskej a strojárenskej výrobe, výrobe zariadení, strojov, nástrojov, dopravných prostriedkov, výrobe karosérií, v remeselnej výrobe a v mnohých ďalších oblastiach. MPT TECH™  Zinkový opravný sprej je vhodný na studené zinkovanie kovov ako aj opravy poškodených zinkových povrchov (napr. vrty, zvárané, rezané miesta).

Návod na použitie

Povrch musí byť suchý, čistý a dôkladne zbavený mastnoty, mazu a silikónu. Zvary odporúčame očistiť oceľovou kefou, resp. brúsnym papierom alebo brúsiacim zariadením. Voľne usadenú hrdzu mechanicky odstráňte. Pred použitím pretrepávajte 2-3 minúty. Na správne pripravené povrchy nanášajte zo vzdialenosti 20 - 30 cm (sprej držte čo najviac zvisle) v ucelených pásoch a tenkej vrstve. TIP: Odporúčame začínať a končiť nástrek mimo podklad, dosiahnete tak rovnomerné nanesenie a eliminujete kvapky na okrajoch. Odporúčame naniesť dve vrstvy. Ak je to potrebné, nanášajte každú ďalšiu vrstvu vždy v kolmom smere na predchádzajúci smer nástreku. V prípade potreby sa dá opravný nástrek ihneď odstrániť pomocou syntetického riedidla S6006 alebo S6001. Po aplikácii trysku vyčistite (otočte nádobu dnom nahor a prestrieknite), predídete tak upchatiu.

Obsah: 400 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Technické spreje
Obsah: 400 ml
Výdatnosť: 2-3 m2
Tepelná odolnosť: +300 °C
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.